Nakšņošana

Lielā ģimenes māja (3 istabas)

Labiekārtota ģimenes māja pie jūras ar trīs istabām (sešas gultas vietas), virtuvi, tualeti un dušu. Mājā ir ledusskapis, elektriskā plīts, trauki, gultas veļas, dvieļi, Sat. tv. Nesezonā mājiņa tiek apsildīta ar elektrosildītājiem vai JOTUL krāsniņu. Pie mājas ir kempinga galds ar krēsliem, grils. Grillogles vai malku varat iegādāties pie mums.

@-bezvadu internets

       

 

    

 

Mazā ģimenes māja (2 istabas + bēniņi)

Labiekārtota māja ģimenei. Mājā ir guļamistaba, dzīvojamā istaba, virtuve, wc un duša, Sat.tv.  Virtuvē ir ledusskapis, elektriskā plīts, tējkanna, trauki. Guļamistabā ir divguļamā gulta un bērnu gultiņa. Dzīvojamā istabā ir divvietīgs dīvāns. Gultas veļa, dvieļi ietilpst cenā. Māja ir paredzēta četrām personām. Nesezonā mājiņa tiek apsildīta ar elektrosildītājiem. Pie mājas ir kempinga galds ar krēsliem, grils. Grillogles vai malku varat iegādāties pie mums.

@-bezvadu internets

     

 

Brīvdienu mājas pie jūras

Ir iespēja īrēt 4 vietu un 6 vietu mājas. Mājās ir atsevišķas guļamistabas, virtuve un wc/duša. Virtuvē ir viss nepieciešamais (gāzes plīts, trauki, tējkanna, ledusskapis). Gultas veļa ietilpst cenā. Pie mājas ir kempinga galds ar soliem.

Būtu ieteicams līdzi paņemt dzeramo ūdeni, kā arī  maiņas apavus (čības).
Kempingā darbojas vasaras kafejnīca.
Brokastis, pusdienas, vakariņas var paēst mūsu kafejnīcā pēc ēdienkartes . Kafejnīcas darba laiks no 8.00 – 22.00

Iebraukšana no 14.00 un izbraukšana līdz plkst. 12.00 nākošajā dienā.

            

 

2-vietīgā kempinga māja

Kempinga māja ar divguļamu gultu un virtuves stūrīti. Mājā ir ledusskapis, tējkanna, elektriskā plīts, trauki 2 personām. Gultas veļa ietilpst cenā. Pie mājas ir kempinga galds ar krēsliem, grils. Grilogles vai malku varat iegādāties pie mums.Mājai ir savs iekšpagalms, lapene un ugunskura vieta. Jums būs iespēja izbaudīt patīkamu un klusu atpūtu.

@-bezvadu internets

  

 

4-vietīga kempinga māja

Kempinga mājiņa atrodas skaistā, priežu meža ieskautā pļavā, tikai 100m no jūras. Pie mājas ir kempinga galds ar krēsliem. Blakus ir servisa ēka ar WC un dušām. Iepriekš rezervējot, Jums būs iespēja iznomāt grilu. Malku vai grillogles varat iegādāties arī pie mums. Nesezonā mājiņa tiek apsildīta ar elektrosildītājiem. Katrā mājiņā ir ledusskapis, galds ar krēsliem, viena divvietīga gulta un viena divstāvu gulta. Gultas veļa cenā neietilpst. Gultas veļu ir iespēja izīrēt. Komplekta cena 2.00 euro.

@-bezvadu internets

 

  

 

 

FaLang translation system by Faboba